Osvěta

Kniha je určena pro všechny, kdo mají zájem o svůj osobní rozvoj. Umožňuje čtenáři pochopit podstatu životní rovnováhy.

V předchozích dílech Olívie objevila své vnitřní Království. Tam na ni čekal úkol, jehož splněním přispěla k záchraně Království a umožnila jeho budoucí vývoj. Ten se však nemohl uskutečnit. Lidský svět je totiž těžký, komplikovaný a plný lákadel, které zastírají důležitosti a člověka vyčerpávají. Pouto s vnitřním světem se může jednoduše přerušit a člověk pak znovu tápe. Přesně to se stalo Olívii. V knize Osvěta se Královna sama spojí s Olívií a umožní jí znovu vstoupit do Království. Společnými silami se pokusí otevřít srdce, propojit duši a nastolit rovnováhu. Čtenář se v knize setkává s úspěchy i neúspěchy při plnění tohoto nelehkého úkolu.

Galerie ilustrací z knihy Osvěta:

Ukázka z knihy:

Velkolepý Fénix seděl na statné větvi dubu a svou ohnivou září oslňoval daleké okolí. Tóny vycházející z jeho hrdla se pomalu linuly po spící krajině až ke hvězdám. Cestou roztančily znavený vítr a vdechly svěžímu vzduchu nový život. Pupalky rozevřely své květy a noční můrky a motýli se krmili jejich nektarem. Netopýři dnes zůstali ukryti ve svých jeskyních a odtud tiše poslouchali odrážející se tóny. Ježci schoulení v klubíčku vznášeli se na obláčcích melodie. Srnky a jeleni strnule stáli ve Fénixově záři. Vlci dívali se upřeně na kulatý měsíc, ani jednoho nenapadlo zavít. Čas se pro ně zastavil.

„Miluji vás, miluji,“ znělo všem v uších. „Mé děti. Žádný strach. Mé děti. Až dojdete k moudrosti. Mé děti. Zazpíváme si spolu. Miluji vás, miluji.“ Dlouhými tóny uzdravoval jejich srdce. Hladil jim jejich rány, dokud všechny jizvy nezmizely. Znovuzrození. Očista. Mír. Energie. Smysl. Když byli prostoupeni pochopením celé podstaty věcí a uzdraveni, přišlo nečekané varování. Zvláštní, že bylo určeno jen jednomu přítomnému druhu, přestože Fénix zpíval předtím pro všechny: „Varování! Pán otrokem se stává, když o všechny své tolik potřebné otroky se stará. Varování! Lidskost a její definice se ze dne na den mění a přitom měla by být stále stejná. Varování! Já jsem to, po čem doopravdy toužíš, já jsem jediná tvá naděje, všechno ostatní je prázdné a jen prázdnotu tím naplníš. Hledej mě, já jsem tvůj vnitřník.“

Fotky z křtu knihy:

Petra Ženatová
Můj facebook

Petra Ženatová

vaše oblíbená spisovatelka 😉
Petra Ženatová
Můj facebook

Nejnovější příspěvky od Petra Ženatová (zobrazit všechny)

Sdílení